Özel Körfezim Eğitim Kurumları olarak akademik başarıda olduğu kadar sporda da başarıya önem veriyor, öğrencilerimizi yetenekleri doğrultusunda bir spor dalına yönlendiriyoruz.
Atatürk'ün "Türk gençliği sağlıklı yetişip spor yaparsa ulusumuzun geleceği güvence altındadır" ilkesiyle, spor yapan kişilerin akademik alanda da daha başrılı olacaklarına inanarak onları spora teşvik etmekteyiz.
Okulumuzda öğrencilerimiz sporun bir çok dalıyla tanışıp bu sporlarda müsabakalara girerek okulumuzu başarılı bir şekilde temsil ettiler.
Bu dereceleri arasında Türkiye 2.liği ve il 1.liği bulunması bizleri onurlandırdı.
Sporda başarılı olan öğrencilerimiz 09.06.2017 Cuma günü karne törneninde okulumuzda ödüllendirildiler.
Okul takımlarımızın ve öğrencilerimizin elde ettiği başarılar şu şekildedir:
- Küçük Kızlar Cimnastik Türkiye 2.'liği
Sudenaz ÖZKAN
- Küçük Erkekler Cimnastik Türkiye 16.'lığı
Anıl Ömer ÇAYIRLI
- Kick Boks Kocaeli 1.'liği
Zehra Ebrar ŞAHİN
- Yelken Kocaeli 1.'liği
Akın Deniz GÜL
- Satranç Küçük Kızlar Kocaeli 1.'si
Nehir Ilgın Kartal
Pelin TAŞOVA
İlayda KÖKEN
Aşkım Zeynep ŞERBETÇİOĞLU
- Bisiklet Küçük Erkekler Kocaeli 3.'lüğü
Selim Zafer TOKGÖZ
Emirhan KABAK
İsmail Berkay BAŞ
Giray KÖROĞLU
- Step Yıldız Kızlar Kocaeli 3.'lüğü
Elanur KARADEMİR
Sude GÜÇLÜ
Beyza ÜNLÜ
Hatice Kübra KIZILKAYA
Ezgi ZORLU
Elif ÇEKER
Elif TAMBAŞ
Nisa Alara ÜNSAL
- Step Aerobik Küçük Kızlar Kocaeli 4.'lüğü
Sena AYKAÇ
Nehir DOBADA
Zeynep AYDOS
Betül KARADUMAN
Merve YEĞİN
Aşkım Zeynep ŞERBETÇİOĞLU
Ebrar İŞÇEN
Ecem Münire DİLEK
Sude DURAK
Sena CİMŞİT
- Halkoyunları (Şanlıurfa Yöresi) Kocaeli 4.'lüğü
Sadi Berk YETKİN
Beyza IŞIK
Ezel GÖREN
Ezgi ERTOPRAK
Cemal Yiğit ORAL
Ezgi Sıla ZEYBEKOĞLU
Ertuğrul POLAT
Duru BULMUŞ
Ahmet Mert ÖZDEMİR
Ayşe Naz AYKAN
Rüya DURGUN
Bekir Vahap ÇALIK
- Çim Hokeyi Yıldız Erkekler Hokey Takımı Türkiye 8.'liği
Yiğit USANMAZ
Yunus Emre ERGÜNEY
Fahri Berk GÜLÜNCE
Fatih SÖNMEZ
Ahmet Eren SÖNMEZ
Furkan ÖZTÜRK
Onur GÖÇER
Salih Can ÇAVDAR
Eren BEYKOZ
Toprak AYDEMİR
Ali Emir TAŞKIN
Emirhan DÖNER
Yusuf Eren SALİH
Ekber Mete OCAKLI
- Yıldız Erkekler Basketbol Takımı Kocaeli 2. Lig 1.'liği
Uygar KAPLAN
Bora BAYKAL
Berat Kadir KIŞHAN
Emre KILIÇ
Enes YAVŞAN
Kaan Furkan BURSALI
Mehmet Rafet YILDIRIM
Muhammed Berk AKBULUT
Eren Can DALKIRAN
Emirkan EROL
Mustafa Burak DERİNKAYA
Buğra MEMİGÜVEN
Akın Deniz GÜL
Kemal AYDIN
Tunahan ASLANTAŞ
Mustafa Buğra KARAOĞLU
Yorumlar ( 0 )