2012-2013 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARI
1 | DERYA GÖKSU HELVACI | İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ |
2 | BARAN EDİN | İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ |
3 | ESRA BELBEZ | İZMİT KÖRFEZ FEN LİSESİ |
4 | MERT TEMEL | İZMİT KÖRFEZ FEN LİSESİ |
5 | ZEYNEP ÖRTER | İZMİT KÖRFEZ FEN LİSESİ |
6 | PINAR ENGİN | İZMİT KÖRFEZ FEN LİSESİ |
7 | İBRAHİM ETHEM ÇAPAR | İZMİT KÖRFEZ FEN LİSESİ |
8 | MURAT FURKAN YAZICI | GÖLCÜK FEN LİSESİ |
9 | GİZAY KOYUNCU | GÖLCÜK FEN LİSESİ |
10 | TALHA TAŞTEPE | BOLU FEN LİSESİ |
11 | DOĞAN ŞAFAK VİRDİL | GÖLCÜK FEN LİSESİ |
12 | NİDA YAĞMUR AKÇALI | BOLU FEN LİSESİ |
13 | EYÜP TURAÇ TOKAK | KOCAELİ ANADOLU LİSESİ |
14 | BERKAY TÜRE | ÇANKAYA ANADOLU LİSESİ |
15 | ERDENER TAŞKENT | KOCAELİ ANADOLU LİSESİ |
16 | SUDE TOPAL | KOCAELİ ANADOLU LİSESİ |
17 | BARAN ÖZTÜRK | KOCAELİ ANADOLU LİSESİ |
18 | MUHAMMET GÖRKEM YÜKSEL | BOZÜYÜK FEN LİSESİ |
19 | METEHAN ANIL CANBAY | MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ |
20 | HEVAL BAKIRCI | 24 KASIM ANADOLU LİSESİ |
21 | DÜŞLEM GÜLŞEN | 24 KASIM ANADOLU LİSESİ |
22 | ÖZDEN KÖSE | İZMİT ATILILM ANADOLU LİSESİ |
23 | CAN BEŞE | MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ |
24 | ÇAĞATAY ACARTÜRK | MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ |
25 | BAHATTİN MİRZA PINARLI | MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ |
26 | YİĞİT GAYGUSUZ | MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ |
27 | AHMET HAKAN KURT | KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ |
28 | HARUN DELİKAYA | KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ |
29 | AYCAN KARAKUŞ | İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ |
30 | YAĞIZ DOĞAN | KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ |
31 | BATUHAN BAŞOĞLU | MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ |
32 | DOĞANAY KANMAZ | KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ |
33 | SENA SEZGİN | İZMİT ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ -HEMŞİRELİK |
34 | MELİHA AYDIN | DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ |
35 | KADİR EREN KAPLAN | DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ |
36 | DAVUT BÜYÜKÇELİK | KÖRFEZ ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ -HEMŞİRELİK |
37 | BARIŞ ŞAHİN | DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ |
38 | ESRA YÜKSEKKAYA | ORUÇREİS ANADOLU LİSESİ |
39 | EMİRHAN AYKAÇ | İZMİT TEKNİK VE E.M.L. -MAKİNE TEKNOLOJİSİ |
40 | EBUBEKİR SÖNMEZ | BOLU AŞÇILAR OTELCİLİK VE TURİZM M.L. -YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ |
41 | AHMET EMRE TAŞYÜREK | DERİNCE HÜRRİYET ANADOLU LİSESİ |
42 | CAN DÜNDAR | DERİNCE HÜRRİYET ANADOLU LİSESİ |
43 | AHMET İLYAS AYDIN | HEREKE NUH ÇİMENTO TEKNİK VE MESLEK LİSESİ -BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ |
44 | MUSTAFA YILDIZ | BAŞÖĞRETMEN TİCARET MESLEK LİSESİ -PAZARLAMA VE PAREKENDE |