2014-2015 TEOG YERLEŞTİRME SONUÇLARIMIZ | ||
ADI SOYADI | KAZANDIĞI OKUL | |
1. | BEGÜM TAYLAN | ÖZEL ROBERT KOLEJİ |
2. | BEYZA ÖZBAY | İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ |
3. | MUHAMMET MERT KIRÇİÇEK | ÖZEL ENKA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ |
4. | MUHAMMED ALP KUTLU | KOCAELİ FEN LİSESİ |
5. | BEGÜM ÇENDE | KOCAELİ FEN LİSESİ |
6. | İKRA ERTEN | ÖZEL ENKA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ |
7. | SEMANUR BAKİ | KOCAELİ FEN LİSESİ |
8. | BERKE VAROL | KOCAELİ FEN LİSESİ |
9. | İNCİ NİL AKÇIĞ | KOCAELİ FEN LİSESİ |
10. | TALHA MİRSAD TEKİNKAYA | ÖZEL ENKA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
11. | FURKAN DUMANSIZ | KOCAELİ FEN LİSESİ |
12. | EMİRHAN AŞKIN | ÖZEL ENKA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ |
13. | TUNAHAN DEMİRCAN | ÖZEL ERKUL TUNAGÜR FEN LİSESİ |
14. | ÖMER KARABULUT | MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ |
15. | ZEYNEP KILIÇ | MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ |
16. | KERİM IŞIK | GÖLCÜK FEN LİSESİ |
17. | MUSTAFA ARDA AYDIN | MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ |
18. | RAHMİ EGEMEN ARPAZ | MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ |
19. | BERKAY KAYAN | GÖLCÜK FEN LİSESİ |
20. | CEYLİN AKYOL | GÖLCÜK FEN LİSESİ |
21. | EBRAR YILMAZ | ÖZEL ENKA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
22. | BORA KIRARSLAN | GÖLCÜK FEN LİSESİ |
23. | MİRAY ALTINKAYA | ÖZEL ENKA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
24. | PINAR ONAY | GÖLCÜK FEN LİSESİ |
25. | YİĞİT ÖVENCE | ÖZEL ENKA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
26. | ÖZGÜ DENİZ ORAL | KÖRFEZ FEN LİSESİ |
27. | TOLGA AYDIN | ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ |
28. | ÇAĞLA ÖLMEZ | KÖRFEZ FEN LİSESİ |
29. | DOĞA KIRARSLAN | KÖRFEZ FEN LİSESİ |
30. | ÖMER FARUK ÇELİK | CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ |
31. | SELİN ÜLKER | CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ |
32. | ARDUN SİNAN IŞIK | DÜZCE TURGUT ÖZAL ANADOLU LİSESİ |
33. | ECEM İSHAKOĞLU | 24 KASIM ANADOLU LİSESİ |
34. | TUĞÇE NUR KARDELEN | ATILIM ANADOLU LİSESİ |
35. | CANBERK BIYIKOĞLU | ATILIM ANADOLU LİSESİ |
36. | MERVE PARLAK | DERİNCE MERKEZ BANKASI ANADOLU LİSESİ |
37. | SEVİNÇ ÇELİK | İZMİT LİSESİ |
38. | HAZAR ALTUN | KÖRFEZ ORUÇREİS ANADOLU LİSESİ |
39. | CAN KIRKAYA | KANUNİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
40. | CEYDA KELES | KÖRFEZ ORUÇREİS ANADOLU LİSESİ |
41. | CEYDA YEĞİN | KÖRFEZ ORUÇREİS ANADOLU LİSESİ |
42. | ERDEM CAN | KÖRFEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ |
43. | MERT DURGUN | KÖRFEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ |
44. | MEHMET FATİH ÇELEBİ | ÖZEL KOTO AOSB ÖESL. VE TEKN. AND. LİSESİ |
45. | MURAT CAN DURMUŞ | KÖRFEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ |
46. | MEDİNE ÇAPAR | KÖRFEZ ORHANGAZİ ANADOLU LİSESİ |
47. | MUHAMMET KEREM AVCIOĞLU | KÖRFEZ ORHANGAZİ ANADOLU LİSESİ |
48. | OĞUZHAN KURTAY | KÖRFEZ ORHANGAZİ ANADOLU LİSESİ |
49. | UFUK EREN AKYÜZ | derince 19 MAYIS ANADOLU LİSESİ |
50. | ÖZGÜR İNAN | TÜPRAŞ 50. YIL ANADOLU LİSESİ |
51. | MELİSANUR BOZKURT | ÖZEL CEBİR ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ |
52. | RÜMEYSA KARABACAK | DERİNCE/ZEHRA-EMİNE ÖÇGÜDER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
53. | BİLAL KAYA | YARIMCA ANADOLU LİSESİ |
54. | MUHAMMET MERT SAVAŞ | KÖRFEZ EMLAK KONUT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ |
55. | NURİYE ÇELİK | DERİNCE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ |
56. | SEFA OKUDAN | KÖRFEZ EMLAK KONUT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ |